Jezeřany - Maršovice ...obec na Jižní Moravě
Informace pro občany a návštěvníky
Zlatý erb 2011
Zlatý erb 2010
Zlatý erb 2009
admin2, 20.09.2007
Aktualizováno: 22.02.2012

Napsali, vysílali o nás

MF DNES:  Vydejte se na túru po sklípcích nebo navlečte masopustní masku

Regionální příloha Jižní Morava celostátního deníku DNES ze dne 17.2.2012 věnovala v článku o tipech na víkend celý sloupec pozvánce na náš tradiční masopust. Doposud se jedná o největší prostor poskytnutý této naší obnovené tradice. Článek si můžete prohlédnout zde.

Listy jižní Moravy: Webu kralují Boskovice, Přísnotice a Vranovice

Měsíčník našeho kraje ve svém vydání duben 2011 na 3. straně referuje o výsledcích krajského kola soutěže Zlatý erb 2011. Překvapivě si jako ilustrační fotografii k článku vybral foto, kde náměstek hejtmana Ivo Polák předává ocenění našemu starostovi Petru Slavíkovi. Listy jsou zdarma distribuovány do všech domácností v kraji, elektronickou verzi můžete shlédnout zde.  

ZRCADLO: Oslavany a Jezeřany-Maršovice uspěly s webem

Nezávislé regionální periodikum Zrcadlo ze dne 25.3.2011 přináší na 3. straně článek ze soutěže Zlatý erb 2011. Elektronické vydání naleznete zde.  

ZNOJEMSKÝ DENÍK: Jezeřany-Maršovice mají nejlepší web

Krátký článek z 27.3.2011 referuje o úspěchu našeho obecního webu a cituje i vyjádřtení našeho starosty. Celé znění na odkazu zde .

ZNOJEMSKO.CZ: Jezeřany-Maršovice nejlepší

Regionální portál Znojemska publikoval 4.4.2011 krátkou zprávu o Zlatém erbu 2011, kde naši obec vyzdvihuje jako nejlepší obecní web v okrese Znojmo. Zprávu si lze v celém znění přečíst na odkazu zde .

ZNOJEMSKÝ DENÍK: Maršovická zvonička se dočká oprav

Znojemský deník zveřejnil v pátek 18.2.2011 ve svém seriálu o obcích Znojemska reportáž také z JM. Pokud jste článek nestihli v novinách, máme ho pro vás v elektronické podobě zde.

ČRo BRNO: JM v Moravské rodině

Český rozhlas Brno připravil na 13.4.2010 vysílání o naší obci v rámci projektu Moravská rodina. Více info v letáku. Pokusíme se získat záznam vysílání od Rozhlasu.

RTA: Jezeřany-Maršovice chtějí získat Zlatý erb

Regionální televizní agentura RTA natočila v obci reportáž o našich webových stránkách, které opět soutěží o přízeň veřejnosti i poroty v soutěži obecních webů Zlatý erb 2010. Reportáž pak byla odvysílána 17.2.2010 na stanici TV PRIMA v Minutách regionu. Je ke shlédnutí rovněž v archvivu RTA.

RTA:  Vesnické školy nemaji dostatek prvňáčků

Na letošní zápis 8.2,2010 se přijela podívat i regionální televizní agentura RTA, která jej zaznamenala do pořadu Minuty regionu na TV Prima vysíleného 9.2.2010.Celou reportáž můžete shlédnout v archivu RTA.

ZNOJEMSKÝ DENÍK: Maršovická zvonička se dočká oprav

Znojemský deník ze dne 26.8.2009 informuje ve svém krátkém zpravodajském článku o opravách našich malých sakrálních objektů, které čakají na svůj zápis mezi kulturní památky. Kopie novinové stánky zde.

Listy jižní Moravy: Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb

Už jako poslední přínáší měsíčník Jihomoravkého kraje ve svém vydání duben 2009 na 3. straně krátkou zprávu s fotografií z předávání cen Zlatého erbu. Listy byly distribuovány do všech domácností v kraji, elektonickou verzi můžete shlédnout zde.  

ZRCADLO: Cena veřejnosti za web

Nezávislé regionální periodikum Zrcadlo přináší na své titulní stránce ze dne 20.3.2008 článek o našem úspěchu v soutěži Zlatý erb 2009. Titulní stránka k nahlédnutí zde.  

MF DNES: Web Jezeřan dostal nejvíc hlasů

Regionální příloha Jižní Morava celostátního deníku DNES ze dne 5.3.2009 věnovala našemu úspěchu v soutěži celý článek, ve kterém jsou rovněž uvedeny výroky starosty a zastupitele obce - aministrátora obecních stránek. Elektronickou verzi článku si můžete přečíst zde.    

Znojemsko.cz: Jezeřany-Maršovice uspěly ve Zlatém erbu

Regionální portál Znojemsko.cz, server stejnojmenných novin, zveřejnil dne 5.3.2009 článek o ocenění, kterého se našim internetovým stránkám dostalo a cituje v něm jak našeho starostu tak i administrátora webu. Celý článek si můžete přečíst v tištěné podobě zde.     

Znojemský deník: Soutěž Zlatý erb

Znojemský deník ze dne 4.3.2009 na své titulní straně zmiňuje vyhlášení výsledků krajského kola soutěž Zlatý erb 2009 - o nejlepší internetovou prezentaci města a obce. V krátkém článku neopomenul uvést, že cenu veřejnosti získaly stránky naší obce. K nahlédnutí titulní strana a článek

MF DNES: Rejdění maškar doplní i domácí zabijačky

Regionální příloha Jižní Morava celostátního deníku MF DNES informovala dne 20.2.2009 své čtenáře o masopustním víkendu na Moravě a kam mohou za masopustem vyrazit. Z 10 krátkých pozvánek byla jedna i k nám do Jezeřan-Maršovic, jedinému zástupci ze Znojemska a podle uvedených informací jsme také ještě s Hustopečemi nabízeli pochoutky z obecní zabijačky. 

Český rozhlas BRNO - mediální partner Masopustu 2009cr_brno_logo.gif

Zcela neočekáváně se Český rozhlas BRNO stal mediálním partnerem našeho Masopustu 2009 po té, kdy v týdnu od 16. do 22.února do svých upoutávek a pozvánek na masopustní oslavy v kraji zařadil i naši obec Jezeřany-Maršovice. Můžete je slyšet právě na stanici Český rozhlas BRNO na frekvenci 106,5 FM.  

ZRCADLO: Dějiny a pamětihodnosti obcí mikroregionu Moravskokrumlovsko

Čtrnáctideník ZRCADLO ve své pravidelné dějepisné rubrice přináší článek o historii a zajímavostech naší obce. Článek naleznete v čísle 14/2008 ze dne 1.8.2008 na straně 10. Článek si budete moci také přečíst v elektronické podobě těchto novin v archivu. Snad bychom jen upozornili autory článku a vydavatele novin, že název naší obce není Jezeřany, jak se uvádí v nadpisu, ale Jezeřany - Maršovice.

ZRCADLO: Domácí tým hasičů byl nejlepší

Nezávislý regionální čtrnáctideník ZRCADLO, ve svém vydání ze dne 30.5.2008, opět referoval o dění v naší obci, tentokráte v rubrice Sport, neboť píše o závodu znojemské ligy v požárním sportu, který se u nás uskutečnil 24.5.2008. Článek ve své elektronické podobě si můžete na stránkách Zrcadla přečíst zde nebo si prohlédnout celé noviny. ZRCADLO: Rozhovor s Mgr. Květoslavou Bílovou, ředitelkou místní školy

ZRCADLO: Zepteli jsme se Mgr. Květoslavy Bílové, ředitelky ZŠ v Jezeřanech-Maršovicích

Nezávislý regionální čtrnáctideník ZRCADLO, ze dne 16.5.2008, přinesl rozsáhlý rozhovor s Mgr. Květoslavou Bílovou, ředitelkou místní ZŠ, ve kterém paní ředitelka představuje naši školu, její současnou situaci i výhled do budoucna, mluví o žácích, rodičích a různých aktivitách, kterých se škola s úspěchem nejen účastní, ale i pořádá. Rozhovor naleznete na straně 5, ať už v tištěném ZRCADLE nebo v elektronické podobě těchto novin ve formátu PDF zde.


Pokud máte další takové poznatky o tom, že by se o nás někde psalo nebo vysílalo, budeme rádi, když nás na to upozorníte. Proto pište prosím na adresu: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

ct.jpg

cesky-rozhlas-logo.jpgctk.jpg

 

 

 


mlada_fronta.jpg         ms.jpg          rude_pravo_logo.jpg

 

Aktualizováno 22.02.2012
 

Czechpoint

Krizport
 
© Copyright 2008-2022 Klape, s.r.o.  |  správa stránek: Obec Jezeřany-Maršovice | Prohlášení o přístupnosti