Finále se hraje 8.3.2014 v 10:00 hodin proti fotbalistům z Litobratřic.
Neděle 9.2.2014 ve 12:00 hodin
JM "A" + "B" - Litobratřice 2:3 (2:0)
1x Milda Šles, Kuba Popela

V posledním kole jsme přišli o první flek ve skupině a utkáme se tak v semifinále s Hevlínem. První poločas byl zcela v naší režii. Vstřelili jsem dvě branky a mohli jsme i další přidat, ale nestalo se. Druhý poločas jsem hráli velmi lehkomyslně. Zcela jsme ze hry vypustili záložní řadu. Hosté navíc byli velice efektivní. První branku vstřelili po úniku po naší pravé straně. Další dvě branky padly po střelách z hranice šestnáctky, jedna z nich dvě minuty před koncem.

Sobota 1.2.2014 v 10:00 hodin
JM "A" + "B" - Jaroslavice 2:0 (1:0)
1x Milda Hájek, Víťa Ostrovský
Ve druhém kole ZT jsme nastoupili ve velmi kombinované sestavě. V takové sestavě jsme vážně ještě nehráli. Chyběl Kroupa, Klopar, Novotný, Forman, Burjan, Šmíd, Haněl... Přesto jsme byli v celém utkání lepší. V prvním poločase jsme rozvlnili síť pouze jednou. Do střelecké listiny se zapsal Milda Hájek. Ve druhém poločase jsme hráli uvolněně. Dařilo se nám. Vytvářeli jsem si jednu tutovku za druhou, ale proměnili jsme pouze jednu. Hned na začátku poločasu ji proměnil Víťa Ostrovský.

Sobota 25.1.2014 v 10:00 hodin
JM "A" + "B" - Neudorf 3:1 (1:0)
2x Novotný, 1x Šles M.
Rakouský celek nebyl špatným soupeřem na úvod zimní přípravy. V první poločase nás předčil pohybem a i gólových situací si vytvořil více.  Jejich střelci si však vylámali zuby na Broňovi Lesonickém. Do vedení jsme šli po proměněné penaltě na Rostě Kroupy. Ve druhé polovině se obraz hry trochu změnil a na šance jsme srovnali. Podruhé proměněné penaltě na Mildy Šlese jsme vedli 2:0. Úspěšným exekutorem obou penalt byl Míša Novotný. Soupeř se nevzdal a zaslouženě snížil. Vzápětí však se štěstím navýšil Milda Šles na konečných 3:1.