Aktualizováno: 16.03.2009

Zimní turnaj v Miroslavi

Jezeřany-Maršovice : Suchohrdly u Miroslavi   1:2 (1:1)

Branka: Michal Novotný z PK

Naši muži začali zápas proti účastníku Okresního přeboru dobře. Měli jsme několik slibných šancí, ale do 33.minuty byl stav stále 0:0. Potom se dostal Michal Novotný do velkého vápna soupeře, chtěl zakončit a byl faulován. Kopal se pokutový kop. Dlouho se hráči domlouvali, kdo půjde kopat, nakonec to vzal na sebe sám faulovaný Michal a bylo to 1:0. Asi za 7.minut zahrávali Suchohrdelští rohový kop a naši neuhlídali nejlepšího hráče soupeře a bylo srovnáno na 1:1. Do konce prvního poločasu se již nic nestalo.
Druhý poločas byl vyrovnaný, šance se střídali na obou stranách. Branka padla až deset minut před koncem zápasu a to do naší sítě. Prohráli jsme tedy 1:2.

Příští zápas hrají naši muži v sobotu 7.2.2009 ve 12:30 hodin proti dalšímu účastníku Okresního přeboru fotbalistů z Bohutic.
Po zápase se večer všichni sejdeme na 11.Sportovním plese v našem Kulturním domě. Tímto ještě jednou zveme i všechny naše spoluobčany na náš ples, na kterém bude hrát skupina SILETA z Hostěradic.

Druhý zápas našich mužů na zimním turnaji v Miroslavi.

Jezeřany-Maršovice : Bohutice 5:2 (2:1)

Branky: Jan Machala 3x, Radek Šles, Viktor Loskot

V sobotu 7.2.2009 sehráli naši muži další zápas proti fotbalistům z Bohutic.
Hrálo se na rozmáčeném terénu, ale našim klukům to nevadilo. Po zápase měli někteří naši hráči odřená kolena, ale ihned po výhře nad účastníkem Okresního přeboru nikoho nic nebolelo. Večer to "vytancovali" na Sportovním plese.
Teď již krátce k průběhu utkání.
Naši hráči byli po celé utkání lepším týmem. V 10. minutě vstřelil první branku utkání
Radek Šles po přihrávce Viktora Loskota. V 17. minutě Vlastimil Burjan poslal míč do velkého vápna a Jan Machala hlavou překonal brankáře Bohutic podruhé. Ve 37. minutě si rozhodčí vymyslel pokutový kop proti našemu mužstvu, Broněk Lesonický pokutový kop vyrazil, ale soupeř míč do branky dorazil. Poločas skončil 2:1.
V 16. minutě druhého poločasu, po akci Milana Šlese vstřelil branku Viktor Loskot.
Za šest minut zvyšoval na 4:1 po rohovém kopu Michala Novotného opět hlavou Jan Machala. V 77. minutě naši hráči neuhlídali jednoho z nejstarších a nejzkušenějších hráčů soupeře a ten snížil na 4:2. V zápase byl za hrubý faul ze zadu na Jana Machali vyloučen jeden protihráč, ale Jenda měl neskutečnou chuť hrát. Chvíli si odpočinul a opět nastoupil do zápasu. V poslední minutě utkání střílí Jan Machala opět hlavou pátou branku utkání a završuje "hatrik". Utkání končí našim vítězstvím 5:2. Další utkání se hraje v sobotu 14.2.2009 ve 13,00 hodin proti Miroslavi"B".

Přátelský zápas našich mužů na umělé trávě v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Jezeřany-Maršovice : Suchohrdly u Miroslavi 4:1 (1:0)

Branky: Radek Šles, Michal Bíla, Jan Machala, Milan Šles

Proto, že se v Miroslavi  nedalo v sobotu na místním hřišti hrát, domluvili jsme přátelský zápas se Suchohrdly u Miroslavi na umělé trávě" třetí generace" v Hrušovanech nad Jevišovkou. Hrálo se v neděli 15.2.2009 v 16:00 hodin.
Zápas začal ve svižném tempu, naši hráči předváděli pohledný fotbal. Ve 14. minutě jsme dali první branku , po přihrávce Jana Machale se trefil Radek Šles a vyhrávali jsme 1:0. Hned po první brance jsme měli ještě dvě další tutové šance, ale neproměnili jsme je. Poločas skončil  1:0 pro náš tým.
Po pětiminutové přestávce začal druhý poločas. Po třech minutách vstřelil Michal Bíla z brankové čáry druhou branku našeho týmu. Hrálo se na perfektním trávníku. V 70.minutě prošel Milan Šles přes půl hřiště a zavěsil na 3:0 pro náš tým. O deset minut později, po centru Marka Novotného vstřelil Jan Machala další gol na 4:0.
Asi dvě minuty po této brance Suchohrdelští snížili na 4:1 po střele z velkého vápna k tyčce. V poslední minutě jsme dali pátou branku, kterou vstřelil Radek Šles, po přihrávce Milana Šlese, ale údajně byla z ofsajdové pozice.
Byla to perfektní příprava, na parádním trávníku, s dobrým soupeřem. Ještě trochu k soupeři. Suchohrdelští trénují od pátku do neděle a mají v nohách za ty tři dny asi 20 kilometrů. Proto jim ke konci zápasu docházely síly. Ale je vidět, že zimní příprava našim klukům svědčí. V naší brance, ve druhém poločase na půl hodiny nastoupil náhradní brankář Jan Šles, a předvedl několik parádních zákroků.
Další program zimního turnaje v Miroslavi uveřejníme, až po nahlášení od pořadatelů z Miroslavi.

Další zápas v Miroslavi.

Tuto sobotu 21.2. naši muži v Miroslavi nehráli, protože se někteří zúčastnili místní obecní veselice "Masopustu 2009". Příští týden sehrají další zápas turnaje s fotbalisty z Vlasatic, a to v neděli 1.3.2009 od 10:00 hodin.

Pro nepřízeň počasí se minulý víkend  dohrávala odložená utkání:

Jezeřany-Maršovice : Miroslav"B" 1:1 (1:1)

Branka: Jan Machala

V sobotu 28.2.2009 od 10:00 hodin dohrávali naši muži zápas s Miroslaví "B".
Miroslavští měli hned v 1. minutě zápasu vyloženou šanci, kterou neproměnili.
Potom se v zápase většinou jenom bránili, ale ve 14. minutě, po chybě našeho obránce na půlce hřiště, získali domácí zadarmo rohový kop, který se v žádném případě neměl kopat. Domácí se z něho ujali vedení 1:0.
Ve 30. minutě Radek Šles pěkně našel Jana Machale a ten krásnou hlavičkou
srovnal na 1:1

Jezeřany-Maršovice : Vlasatice 4:2 (1:1)

Branky: Jan Machala, Michal Novotný, Radek Galáš, Milan Šles

V neděli 1.3.2009 v 10:00 hodin se hrálo utkání proti celku z Vlasatic.
V 16. minutě Radek Šles, stejně jako proti Miroslavi našel hlavu Jana Machale a naši hoši vedli 1:0. Ve 20. minutě kopal soupeř rohový kop a srovnal stav utkání na 1:1.
Ve 32. minutě odpískal nepřesný rozhodčí pokutový kop proti našemu celku, ale náš brankář Bronislav Lesonický penaltu nejlepšímu hráči soupeře chytil.
Utkání bylo hodně nervozní, největší měrou se o to zasloužil hlavní rozhodčí svými chybnými výroky. Ve 12. minutě druhého poločasu soupeř střílí druhou branku a vedou 1:2. V této době naši hráči hráli velmi špatně. Po hlasitých výtkách od trenérů
chlapci "opět začali hrát fotbal". Ve 25. minutě střílí Michal Novotný branku na 2:2.Za další tři minuty už vedeme 3:2, po rohovém kopu dává hlavou Radek Galáš.
Potom ještě ve 33. minutě, po přihrávce Jana Machale střílí Milan Šles čtvrtou branku a vyhráváme 4:2

V "A" skupině naši muži skončili na 1. místě a v neděli 8.3.2009 ve 13:00 hodin se utkají o postup do finále s celkem Břežan, kteří skončili v "B" skupině na druhém místě. Ostatní výsledky a tabulky z turnaje najdete na stránkách www.fcmiroslav.cz

Díky Bronislavu Lesonickému je naše mužstvo ve finále turnaje.

Jezeřany-Maršovice : Břežany 2:2 (0:0) 4:2 po PK

Branky: Radek Šles 2x
Penalty: Radek Šles, David Lyczak, Vlastimil Burjan, Bronislav Lesonický

V neděli 8.3.2009 se hrálo utkání o postup do finále turnaje v Miroslavi. Naši hráči měli za soupeře fotbalisty z Břežan, kteří skončili ve druhé skupině na druhém místě.
V prvním poločase se nehrál moc pěkný fotbal, ale vytvořili jsme si asi tři vyložené šance. Ani jednu jsme neproměnili. Stav poločasu tedy 0:0.
Hned v první minutě po přestávce zatáhl Milan Šles míč po pravé straně, přihrál na Radka Šlese a bylo to 1:0. Ve 20.minutě hosté srovnali stav na 1:1, po chybě v záloze. Ve 26.minutě opět Radek Šles vstřelil druhou branku našeho týmu. Dvě minuty na to, soupeř opět srovnal na 2:2, po chybě našeho obránce. Hosté se potom dostali asi do tří vyložených šancí, ale náš brankář Bronislav Lesonický byl vždy na svém místě. V poslední minutě zneškodnil střelu z dálky do šibenice.
Zápas skončil 2:2 a na řadu přišly pokutové kopy. První kopal Radek Šles a bylo to 1:0. Soupeř srovnal na 1:1. Další kopal David Lyczak a bylo to 2:1.Soupeřovu penaltu Broňa chytá. Jako třetí šel na penaltu Vlastimil Burjan a vedli jsme 3:1. Soupeř snižuje na 3:2. Jan Machala může rozhodnout, ale trefuje jenom břevno. Opět Broňa penaltu chytá a sám jde kopat možná rozhodující jedenáctku. Dává, vyhráváme 4:2 a naše mužstvo postupuje do finále, které se bude hrát příští neděli 15.3.2009 asi ve 13:30 hodin.

Finále se hraje v neděli 15.3.2009 v 15:00 hodin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!