Jezeřany - Maršovice ...obec na Jižní Moravě
Informace pro občany a návštěvníky
Zlatý erb 2011
Zlatý erb 2010
Zlatý erb 2009
Petr Slavík, 12.10.2020
Aktualizováno: 26.10.2020

COVID 19 - Nouzový stav, mimořádné opatření

Z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (COVID-19) vyhlásila Vláda ČR nouzový stav na dobu od 5. října 2020 na dobu 30 dnů a přijala krizové opatření, týkající se zejména zákazu hromadných akcí (bohoslužby, slavnosti, spolkové akce, sportovní akce atd.), koncertů, hudebních a divadelních představení, uzavření zologických zahrady a muzeí a omezení provozu stravovacích služeb, společenských klubů a svateb.

 

Již před tím, Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo mimořádné opatření, týkající se zákazu pohybu a pobytu bez ochraných prostředků dýchacích cest (ústa, nos) jako je rerspirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének a to zejména ve všech vnitřních prostorech staveb a v prostředcích veřejné dopravy.

 

Protože epidemiologická situace v ČR se nevyvíjí dobře, můžeme očekávat další opatření, aktuální informce můžete nalézt přímo na stránkách MZ ČR o koronaviru.

 

Žádáme občany, aby dodržovali nařízené protikoronavirové opatření a chovali se odpovědně vůči sobě a i vůči ostatním spoluobčanům. Děkujeme.

Aktualizováno 26.10.2020
 

Czechpoint

Krizport
 
© Copyright 2008-2021 Klape, s.r.o.  |  správa stránek: Obec Jezeřany-Maršovice | Prohlášení o přístupnosti