Jezeřany - Maršovice ...obec na Jižní Moravě
Informace pro občany a návštěvníky
Zlatý erb 2011
Zlatý erb 2010
Zlatý erb 2009
Radek Sles, 06.07.2010
Aktualizováno: 28.09.2010

Nový ročník 2010/2011 nalosován

V nadcházejícím ročníku 2010/2011 jsme přihlásili do soutěží dvě mužstva dospělých a družstvo přípravky. Pro mužstvo dorostu jsme neměli dost hráčů, tak že kluci budou hrát za naše "B"-čko ve IV.B třídě.

Zápasy "A" mužstva:

15. 8.2010  NE v   16:30         J-M : Šanov
22. 8.2010  NE v   16:30         Blížkovice "A" : J-M
29. 8.2010  NE v   16:30         J-M : Božice
04. 9.2010  SO v    16:30            Mor. Krumlov "B" : J-M
12. 9.2010  NE v   16:00         J-M : Miroslav "B"
19. 9.2010  NE v    10:15             Tasovice "B" : J-M
03.10.2010  NE v   10:15         Dobšice "B" : J-M
10.10.2010  NE v   15:00         J-M : Bohutice
17.10.2010  NE v   15:00         Hostěradice "A" : J-M
23.10.2010  SO v   11:30         J-M : TJ Dynamo Oleksovice
24.10.2010  NE ve 14:30         J-M : IE Znojmo "B"
31.10.2010  NE ve 14:00         Hrádek : J-M
06.11.2010  SO ve 14:00            Hor. Kounice "A" : J-M


Zápasy "B" mužstva:

15. 8.2010  NE v   10:15         Branišovice : J-M "B"
21. 8.2010  SO v   16:30         J-M "B" : Tavíkovice
29. 8.2010  NE v   16:30         Dobřínsko : J-M "B"
04. 9.2010  SO v   16:30         J-M "B" : Suchohrdly u Miroslavi "B"
12. 9.2010  NE v   16:00         Jamolice : J-M "B"
18. 9.2010  SO v   16:00         J-M "B" : Troskotovice
25. 9.2010  SO v   10:15         J-M "B" : Olbramovice "B"    HODY
03.10.2010  NE v   10:15         Skalice : J-M "B"
09.10.2010  SO v   15:00         J-M "B" : Trstěnice
15.10.2010  Pá  v   15:30         J-M : Miroslav "C"
17.10.2010  NE v   15:00         Damnice : J-M "B"
23.10.2010  SO v   14:30         J-M "B" : Petrovice
28.10.2010  ČT v   14:30         Hostěradice "B" : J-M "B"   SVÁTEK
31.10.2010  NE v   14:00         Rybníky : J-M "B"
06.11.2010    V  O  L  N  O 

 

Zápasy  přípravky - skupina "B":

05.09.2010  NE v    15:30         Horní Kounice : J-M   v Horních Kounicích
12.09.2010  NE v    09:45         Božice : J-M  v Prosiměřicích
12.09.2010  NE v    11:30         Prosiměřice : J-M  v Prosiměřicích
18.09.2010  SO ve   14:45            J-M : Šanov v Polánce
18.09.2010  SO v     15:45            J-M : Hrušovany nad Jevišovkou v Polánce
02.10.2010  SO v      09:00           J-M : Mor.Krumlov "B" v Jezeřanech   

02.10.2010  SO v     10:45            J-M : Horní Kounice v Jezeřanech
09.10.2010  SO ve   14:45            J-M : Božice v Moravském Krumlově
09.10.2010  SO v     15:45            J-M : Prosiměřice v Moravském Krumlově

17.10.2010  NE v    09:45         Šanov : J-M v Hrušovanech nad Jevišovkou
17.10.2010  NE v    11:30         Hrušovany nad Jevišovkou : J-M v Hrušovanech n.J.
23.10.2010  SO ve   13:00             Mor.Krumlov "B" : J-M v Moravském Krumlově

Tučně jsou vyznačeny změny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aktualizováno 28.09.2010
 

Czechpoint

Krizport
 
© Copyright 2008-2020 Klape, s.r.o.  |  správa stránek: Obec Jezeřany-Maršovice | Prohlášení o přístupnosti