Jezeřany - Maršovice ...obec na Jižní Moravě
Informace pro občany a návštěvníky
Zlatý erb 2011
Zlatý erb 2010
Zlatý erb 2009
Radek Sles, 06.07.2010
Aktualizováno: 22.07.2010

Historický úspěch našich fotbalistů

To, na co čekali naši fotbalisté a nejvěrnější fanoušci, se konečně podařilo. Naše mužstvo, poprvé v historii jezeřansko-maršovické kopané, postoupilo ze III. třídy do "Okresního přeboru". V poslední sezóně 2009/2010 jenom 2x prohráli, 2x skončilo utkání nerozhodně a jinak všechny ostatní zápasy vyhráli. Získali 68 bodů, při skóre 84:18. Nastříleli nejvíce gólů a obdrželi nejméně gólů. Za posledních minimálně 10 let získali nejvíce bodů (68) a na druhého v tabulce mají největší bodový rozdíl.

Naše "jednička v brance" Bronislav Lesonický se stal nejlepším brankářem na okrese Znojmo. V 19. zápasech, které odchytal, udržel 13x čisté konto (třináct nul), a obdržel jenom7 gólů, t.j. nejméně ze všech brankářů na okrese Znojmo. Nejlepším střelcem se stal Jan Machala, který nastřílel celkem 22 gólů, stal se i nejlepším střelcem ve III.tř.sk."B", na druhém místě Milan Šles se 14 góly a třetí skončil Michal Novotný se 13 góly.

Mužstvo nastupovalo ve většině zápasů v tomto složení:
V brance, v prvních sedmi zápasech nastupoval Jan Šles, protože Bronislav Lesonický měl STOP za vyloučení v minulém ročníku. Zbytek sezóny už chytal dříve zmíněný Bronislav Lesonický.
V obraně hráli Radek Galáš, Václav Šles, Jaroslav Juráček a Vlastimil Burjan.
V záložní řadě nastupovali Michalové-Galáš, Bíla a Novotný, spolu s nimi Radek Šles.
V útoku kouzlili Milan Šles a Jan Machala. Nesmíme zapomenout na "naši lavičku" a to Jana Šlese, Michala Hájka, Tomáše Haase, Vítě Ostrovského a na podzim ještě Petra Janíčka.
Největší podíl na postupu měl kromě hráčů také trenér Rostislav Kroupa z Němčiček, který se našim hráčům věnoval poslední sezónu, hlavně v zimní přípravě udělal velký kus práce.

Poděkování také patří našemu vedení a to trenéru Vlastimilu Novotnému a vedoucímu mužstva Radku Šlesovi, v neposlední řadě zdravotníkům Pavlovi Neuwirthovi a Michaele Veselé, dále pomezním rozhodčím Josefům - Galášovi a Bergerovi. Nesmíme zapomenout na pořadatelskou službu a všechny naše věrné diváky, kteří fandili jak na domácích zápasech tak i jezdili na venkovní zápasy.

Nakonec bych chtěl všem popřát příjemnou dovolenou a 15.8.2010 se sejdeme na domácím hřišti, kdy naši hráči zahájí první sezónu v Okresním přeboru proti fotbalistům ze Šanova.

Aktualizováno 22.07.2010
 

Czechpoint

Krizport
 
© Copyright 2008-2020 Klape, s.r.o.  |  správa stránek: Obec Jezeřany-Maršovice | Prohlášení o přístupnosti