Zlatý erb 2009
Radek Sles, 15.03.2009
Aktualizováno: 29.03.2009

Finále zimního turnaje v Miroslavi.

Ve finále zimního turnaje v Miroslavi naši muži hráli celý zápas lepší fotbal, ale po výsledku 2:2, v penaltovém rozstřelu prohráli 5:4.

Jezeřany-Maršovice : Bohutice 2:2 (1:1) PK 4:5

Branky: Jan Machala, Radek Šles

Naši hráči začali zápas dobře, ale v 10. minutě udělal chybu v obraně Václav Šles a  bylo to 0:1.Ve 25. minutě zahrával Radek Šles rohový kop, přesně našel Honzíka Machale a ten hlavou zavěsil na 1:1. Ve druhém poločase, v 5. minutě, nechali naši obránci tři volné hráče soupeře, a jeden z nich  dostal soupeře do vedení 1:2. Potom jsme měli několik výborných šancí, ale neproměnili jsme je. Minutu před koncem procházel pokutovým územím soupeře Michal Novotný, byl faulován, a pokutový kop proměnil Radek Šles. Následovaly pokutové kopy. První kopal Radek Šles, ale brankář hostí mu ji chytil. Soupeř zavěsil. Potom proměnil Michal Galáš, soupeř zase dal. Další penaltu proměnil  Milan Šles. Následující penaltu Broňa Lesonický chytil. Vlasťa Burjan zvyšoval na 3:2. Broňa další penaltu málem chytil. Je srovnáno na 3:3. Další penaltu kope sám Broňa Lesonický a zvyšuje na 4:3. Soupeř srovnává na 4:4. Poté jde na penaltu Jan Machala a opět nedává. Když soupeř dá , vyhraje celý turnaj. Tak se také stalo. Výsledek je 4:5 po penaltách. Obsadili jsme druhé místo.