Jezeřany - Maršovice ...obec na Jižní Moravě
Informace pro občany a návštěvníky
Zlatý erb 2011
Zlatý erb 2010
Zlatý erb 2009
Kvetoslava Bilova, 08.09.2016
Aktualizováno: 09.10.2016

Začal nový školní rok ...

Ve čtvrtek 1. září  2016 jsme společně s panem starostou Ing. Petrem Slavíkem a s rodiči prvňáčků zahájili další nový školní rok 2016 – 2017. Přivítali jsme v něm hlavně 5 našich malých prvňáčků. Těmi, kdo poprvé usedli do školních lavic jsou Davidek Podhrázký, Matýsek Procházka, Filípek Vlasák, Eliška Duchoňová a Andělka Pavlíčková. Všem prvňáčkům přejeme, aby vstup do nového školního života byl co nejšťastnější!  
  
V novém školním roce usedlo celkem do lavic 24 žáků, z toho 9 děvčat a 15 chlapců. V mateřské škole je zatím od září zapsáno 24 dětí. O prázdninách byly zakoupeny do školky některé nové hrací prvky, natřeno zařízení školní zahrady a v prvním zářijovém týdnu byl zakoupen a vyměněn nevyhovující pohyblivý most za nový. Ve škole byl obnoven nátěr chodby, do školní družiny byly zakoupeny molitanové sedačky pro odpočinkovou činnost a v současné době se provádí rekonstrukce kotelny. Všechny prostory školky a školy paní učitelky opět pěkně vyzdobily, abychom se tu všichni cítili dobře. 
A už k organizaci práce na obou školách. O děti v mateřské škole se opět starají vedoucí paní učitelka Alena Hamalová a paní učitelka  Bc. Jana Ruibarová. Provoz MŠ zůstává od 7.00 hod. do 16. 00 hod. Ve škole spojený 1. a 3. ročník jako třídní paní učitelka vyučuje  Mgr. Květoslava Bílová, 2., 4. a 5. ročník paní učitelka Anna Lišková. Paní uč. Mgr. Blanka Heikenwälderová vyučuje tak jako minulý rok český jazyk ve 2., 4., a 5. ročníku. Ostatní předměty jsou promíchané podle věku žáků nebo podle počtu a střídají se v nich všechny tři paní učitelky. O čisto a teplo v obou budovách se opět starají paní uklízečky Hana Švrčková a Jitka Burjanová a pochutnat si na dobrých obědech chodíme do školky k paní vedoucí ŠJ a kuchařce Janě Procházkové a po MD se vrátila do školní kuchyně paní Marta Slavíková.  
Jak bude pokračovat školní rok budete průběžně informováni v obecním zpravodaji nebo na webových stránkách obce. Hlavně, ať je úspěšný, pohodový a klidný pro všechny děti a žáky a také pro všechny zaměstnankyně!
Aktualizováno 09.10.2016
 

Czechpoint

Krizport
 
© Copyright 2008-2022 Klape, s.r.o.  |  správa stránek: Obec Jezeřany-Maršovice | Prohlášení o přístupnosti