Jezeřany - Maršovice ...obec na Jižní Moravě
Informace pro občany a návštěvníky
Zlatý erb 2011
Zlatý erb 2010
Zlatý erb 2009

Diskuzní fórum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hody 2008

Autor: Drsoň - 12.11.2008 16:55
Většina tady diskutuje o tom jaký to byl podraz, ale nikdo se nezamyslel nad tím, proč k tomu vůbec mohlo dojít. Kdyby někteří ze stárků nenechávali odemčenou, dokořán otevřenou, rozsvícenou zbrojnici a bez dozoru (a to opakovaně), která jenom láká: "pojďte si sem něco vzít, vždyť vám v tom nic nebrání", těžko by Tomáš tu bečku mohl, jak tady někdo uvedl, ukradnout. V tomto případě bych já osobně byl rád, že tu bečku vzal on a poté jí použil pro svůj nejapně blbý vtip (pokud se tomu dá tak říkat) s prodejem zpátky a né někdo jiný (cizí), který by tu bečku a vůbec jiný věci, který by tam mohl vzít, asi nevrátil. Pak by jsme asi jenom viděli protáhlé ksichty některých stárku s výrazem: "kam že se nám to ty věci vlastně poděly".

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hody 2008

Autor: Romantik - 12.11.2008 23:24
Drsoň má pravdu předsedo. Postupem času jsem si uvědomil jako nezávyslý pozorovatel, že Tomášovi nešlo asi opravdu o vlastní obohacení, ale úkázat na to, že ze zbrojnice byla taková samoobsluha, kde si každý mohl vzít co chtěl. Takže spíše bych dal přes prsty stárkům než Tomášovi, jak to tady většina lidí udělala.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hody 2008

Autor: Občan - 14.11.2008 09:34
No ted nemohu souhlasit. Ano možná stárci by to měli brát jakovarování, ale způsob jakým to Tomáš udělal je nevhodný. Jestě rok předtím šel za stárka a i letos uvažoval, že by šel za hlavního. První stárková byla jeho sestra a udělá toto. Myslím, že to šlo jen říct a né krást bečku a zkoušet ji prodat. Ale je skoro 2 měsíce po hodech a nemá cenu tuto věc řešit. Teď je to už zbytečné.


Czechpoint

Krizport
 
© Copyright 2008-2020 Klape, s.r.o.  |  správa stránek: Obec Jezeřany-Maršovice | Prohlášení o přístupnosti